تبلیغات
CRM and Sales - چرا CRM ؟

امروز:

چرا CRM ؟

نرم افزار CRM چه کاری انجام می دهد؟

قبلا در مطلبی با عنوان "چرا نرم افزار CRM ؟" در خصوص مزایای استفاده از نرم افزار CRM نسبت به سایر نرم افزارهای CRM توضیح دادیم. در این مطلب درباره اینکه نرم افزار CRM چه کاری می تواند انجام دهد، می نویسیم.

اتوماسیون فرآیند فروش

امکانات نرم افزار CRM به صورت موثر و دقیقی به مدیریت فرآیند فروش در مجموعه شما کمک می کند. رابط کاربری فرآیند محور CRM فرآیند تایید سرنخ ها و تبدیل صحیح آنها به مشتریان را ساده می کند. فرآیند از پیش طراحی شده در بخش مدیریت فرصت های تجاری برای مدیریت فرصت ها در گامها و مراحل مختلف فروش بسیار کمک کننده است.

این برای شرکت هایی که از CRM استفاده می کنند به این معنی است که تیم فروش به صورت دقیق و همراستا فرصت های تجاری را در تمام فرآیند فروش با سرعت و بهتر کنترل می کند. در نهایت داینامیک CRM به شما کمک می کند تا روی مشتریان کلیدی تمرکز کنید و فرصت های تجاری را سریعتر به نتیجه برسانید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

اتوماسیون بازاریابی

قابلیتهای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در تعریف وظایف عملی و توزیع آنها بین تیم اجرا کننده و مدیریت بودجه، امکان مدیریت موثر کمپین ها را فراهم می کند. این نرم افزار دارای یک ابزار ایجاد لیست بازاریابی قدرتمند است که توانایی بخش بندی بازار به شیوه های مختلف را فراهم می کند.

مدیریت مشکلات مشتریان و اتوماسیون خدمات پشتیبانی

نرم افزار ارتباط با مشتری یک مجموعه کامل از ابزارها را برای مدیریت خدمات پشتیبانی و فاز نگهداری از چرخه عمر مشتری در اختیار قرار می دهد. رابط کاربری فرآیند محور در مدیریت موارد اشکال، روال حل مشکل را بسیار ساده می کند. همانند رابط کاربری سرنخ ها و فرصت های تجاری، رابط کاربری خدمات مشتریان نیز قابل سفارشی سازی برای تطبیق با انتظارات شرکت شماست.

CRM به شرکت ها در مدیریت SLA ها و قراردادها کمک می کند. در رابط کاربری خوبی که برای فرم اشکالات طراحی شده است همه تعاملات قبلی با مشتری و مشکلات مشابه نمایش داده می شوند.

برای مثال، اگر شرکت من در زمینه تعمیر کامپیوتر فعالیت کند. و مشتری تماس بگیرد و درخواست رفع مشکل کامپیوترش را داشته باشد، بر اساس ویژگی هایی که من انتخاب میکنم مانند رفع مشکل و مدل کامپیوتر و سوال مشتری، سی ار ام می تواند موارد مشابه را از پایگاه داده استخراج و نمایش دهد. به این ترتیب کارمندان پشتیبانی سریعتر آموزش می بینند و قادر خواهند بود سوالات مشتریان را سریعتر پاسخ دهند.

 

چرا نرم افزار CRM ؟

در بازار امروز، مشتریان برای خرید تقریبا هر چیزی چندین گزینه در اختیار دارند. بنابراین درک مشتری از اولین تماس او با شرکت تا آخرین تعاملش و اینکه همه پرسنل شرکت به اطلاعات حاصل از این ارتباط آگاه باشند، بسیار حائز اهمیت است. سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) امکان ردیابی و اشتراک گذاری اطلاعات را بسیار ساده می کنند و برای سازمان این اطمینان را ایجاد می کنند که هر تعامل و ارتباطی با مشتری معنادار، مفید و لذت بخش باشد.

بیشتر از مکانیزه کردن فعالیتهای فروش

به طور سنتی سیستم های CRM یک ابزار فروش بودند که یک توالی مشخص از فعالیتها را در یک فرآیند فروش فراهم می کردند. امروزه شرکتها به طور فزآینده ای از مزایای به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر سازمان استقبال می کنند. استفاده از CRM باعث گسترش حوزه فروش فراتر از واحد فروش می شود. اگر چه برخی اطلاعات فقط باید در دسترسی افراد مشخصب باشد. اما بیشتر اطلاعات را می توان فراتر از واحد فروش بین همه پرسنل سازمان به اشتراک گذاشت.

برای مثال اینکه واحد فروش از مشکلاتی که مشتری به واحد پشتیبانی اعلام کرده است و یا محتوای تبلیغاتی که برای مشتری ارسال شده است، مطلع باشد. بسیار ارزشمند است. و اگر تیم بازاریابی از چشم انداز یک فرآیند فروش آگاه باشند بسیار کمک کننده است. سیستم های CRM امروزی امکان اشتراک گذاری اطلاعات مرتبط را فراهم می کنند.


یکپارچگی با دیگر سیستم ها

علاوه بر اشتراک اطلاعات در نرم افزار CRM، ارتباط CRM با دیگر سیستم ها به افراد این اجازه را می دهد تا تمام اطلاعات مورد نیاز را از یک محل به دست آورند. دیگر دورانی که برای انجام یک کار ساده باید در چندین سیستم لاگین می کردیم سپری شده است. به عنوان مثال یکپارچگی سیستم حسابداری با نرم افزار CRM، فاکتورهای پرداخت شده را مشخص می کند. و بدین ترتیب با اینکه افراد کمی به سیستم حسابداری دسترسی دارند ولی اطلاعات مناسب در اختیار افراد قرار می گیرد.

بینش ارزشمند به داده ها

سیستم های CRM امکان نظارت مدیران بر فعالیتهای تیم را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش داده است. آنها می توانند تصویری از وضعیت اجرای فرآیندها داشته باشند. و متوجه شوند که آیا نیرویی نیاز به آموزش برای بهره وری بهتر دارد. در گذشته گزارشات روزانه یا هفتگی یا حتی ماهانه آماده می شدند. که چندان مناسب نبود. گزارشات باید در لحظه و دقیق آماده شوند.

یکی دیگر از ویژگی های سیستم های CRM مدرن و مخصوصا داینامیک CRM در سرویس ابری  امکان استفاده از هر مکان و در هر زمان و با هر گجتی می باشد. بدین ترتیب که پرسنل می توانند بیرون از شرکت نیز به اطلاعات مشتریان دسترسی داشته باشند. امکان دسترسی از طریق موبایل این اطمینان را ایجاد می کند که همه اطلاعات در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری وارد شده اند و بلافاصله نیز توسط مدیر قابل بررسی می باشند.  ارزشی که نرم افزار CRM برای سازمان ایجاد می کند پایان ناپذیر است.

چرا  CRM ؟

یکی از بهترین محصولات در فضای CRM که مزایای اشاره شده در بالا را فراهم می کند، نرم افزار CRM است. نرم افزار CRM در بازار نرم افزارهای CRM یک محصول منحصر به فرد است که راه را برای نوآوری در فرآیند فروش باز می کند و قابلیت استفاده در انواع کسب و کارها در سراسر جهان را دارد. نرم افزار CRM مجموعه ای از امکانات را در رابطه با فروش، بازاریابی و خدمات ارایه می کند. نرم افزار CRM با رقبایش کاملا متفاوت است. توانایی این سیستم در توسعه امکاناتش در بخش های مختلف یک ویژگی برتر است. که با استفاده از آن می تواند بدون نیاز به نرم افزارهای دیگر امکانات بیشتری را بهره برداری نمود.

قدرت انتخاب

نرم افزار CRM را می توان به چندین روش مختلف مورد استفاده قرار داد. می توان از نرم افزار CRM در سرورهای محلی استفاده کرد و یا از آن در سرویس آفیس 365 استفاده برد و یا از CRM آنلاین در سرویسهای ابری نظیر سرویس ابری  استفاده نمود. صرف نظر از شیوه استفاده از نرم افزار CRM ، تمام امکانات آن در همه روشها قابل استفاده می باشد. این روش های متنوع حق انتخاب را برای مشتری فراهم می کند.

بصری و هوشمند

نرم افزار CRM از رابط کاربری زیبا و کاربردی برخوردار است. و قادر است اطلاعات را در قالب داشبوردهای مدیریتی به کاربر نمایش دهد همچنین امکان اتصال نرم افزار CRM به Outlook وجود دارد.  CRM فقط یک نرم افزار برای ورود اطلاعات نیست. بلکه یک ابزار ارزشمند برای رسیدن به یک تیم فروش بهره ور و کاربردی است. همچنین استفاده از نرم افزار CRM بینش عمیقی از همه روابط مشتری فراهم می کند.


نوشته شده در : چهارشنبه 15 شهریور 1396  توسط : Ehsan Pilehvar.    نظرات() .

❤Foxy levi❤
جمعه 23 آذر 1397 01:42 ب.ظ
سلام بچه ها ریحانم.بیخیال بشید. میدونم میخواید وبو پس بگیرید ولی میبینید این جوابتونو نمیده و اهمیت نمیده و پست میزاره و اینجا فقط شما حرص میخورید.منم ناراحت نیستم و بخشیدمش.این بنده خدا هم واسه خودش پست میزاره و با کسی کار نداره.خب اون چه میدونست وب صاحب داره ولی هک شده.اون دید صاحب نداره و داشت وب زد.ادرس وب جدیدمو نوشتم برید اونجا
شنبه 3 آذر 1397 10:37 ب.ظ
دیوونه آشغال بیشعور حرومزاده بدبخت بیچاره احمق سادیسمی خاک بر سرت کنن حیوون نفهم روانی
liana sakamaki
شنبه 3 آذر 1397 03:51 ب.ظ
لطفا وب دوستمو بهش پس بدید وگرنه اگه بلایی سرتون بیاد هیچ کدوم از ما به گردن نمی گیریمش
liana sakamaki
شنبه 3 آذر 1397 03:50 ب.ظ
ببخشید ولی اسم وبلاگتون هیچ ربطی به مطالبی که میگذارید نداره و همینطور این وب دوست منه که شما دارید داخلش پست می ذارید
........√Tila Dagger√........
شنبه 3 آذر 1397 01:48 ق.ظ
ریحانه....نمیدونم بالاخره یه روز این پست و میبینی یا نه ولی....
من تمام تلاشم و میکنم که این وب و ازش پس بگیرم...
این وبلاگ مال توعه نه اون.
تو مادر این وبلاگی!
من....یه روزی....یه جوری....این وبلاگ و بهت...پس میدم....من.....براش میجنگم....
این وبلاگ...مال توعه...
من...بهت....پسش....میدم...
ریحانه...بهت.....
*خوابیدن*
........√Tila Dagger√........
شنبه 3 آذر 1397 01:42 ق.ظ
من هنوزم اینجا میام...امید دارم که بالاخره یه روزی این وب و ازت میگیرم.
........√Tila Dagger√........
پنجشنبه 1 شهریور 1397 09:56 ب.ظ
هیییی من هنوزم اینجا میامممم
........√Tila Dagger√........
یکشنبه 13 خرداد 1397 12:45 ق.ظ
هنوزم.....اینج.....میام......خیلی خسته شدم از دستت.....ولی بازم میااام
Lovepony4ever مال بهترین دوستمه....من میتونم تو وب بهترین دوستم بیام چون مدیر این وب اونه نه تو....
........√Tila Dagger√........
پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 01:48 ق.ظ
ببین...
من و بقیه هیچوقت این وب رو برای تو نمیدونیم
هیچوقت
ما میدونیم این وبلاگ برای دوستمون هست !
هووووووووووووووووف خسته شدم : (
میدی وبلاگو ؟ بده دیگه :(
ندی هم ادامه داره
........√Tila Dagger√........
پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 01:46 ق.ظ
دوستم گفت بی خیالت بشم...
ولی من هنوز هم هستم...
خسته شدم ولی هنوز هم هستم...
اینقدر اینجا میمونم...
بازدید وبلاگت الان 2 نفر هست...
هر دوتاش منم...
ببین بازم اینجا هستم خجالت بکش برو...
میدونم اینا رو خیلی زیاد گفتم...
خودمم خسته شدم تازه الان هم ساعت 1:43 شب هست
خوابم میاد ولی باز اومدم بگم هستم
هستم...
همیشه هستم...
هرچند دوستم میگه نیام...ولی...دلم نمیاد
اون این وب و با کلی عشق ساخته بود...
تو این وب کلی مطالب قشنگ میزاشت...
من اینجا باهاش دوست شدم
خیلی ها اینجا باهاش دوست داشتن
یه زمان بخاطر اینکه وبلاگش هک بود وبلاگ های دیگه ای زد و ما هم اونجا رفتیم ولی این وبلاگ سر جاش بود...
دوستم هم بعضی وقتا توش پست میزاشت
همش تقصیر اون برادر دوستمه
ببین چیکار کرد ؟
من نمیبخشمش!
خودش باید این وبلاگ رو درست کنه !
وبلاگ و خراب کردن و رفتن...
........√Tila Dagger√........
جمعه 3 فروردین 1397 02:48 ق.ظ
به هرحال من هروقت که بخوای اینجا هستم
اونقددددددددددددددددددددر اینجا میمونم و نظر میدم تا اخرش وب و پس بگیرم
این میهن هم باید وبلاگ هایی که هیچ اتفاقی توشون نمیوفته رو حذف کنه
الکی ادرس و اشغال میکنن
من الان به میهن بلاگ میگم
........√Tila Dagger√........
جمعه 3 فروردین 1397 02:47 ق.ظ
ولی من میدونم که تو یکی از بچه هایی که این وب و برای اذیت کردن دوستم زدی و الان دیگه به این وب سر نمیزنی
........√Tila Dagger√........
جمعه 3 فروردین 1397 02:46 ق.ظ
من هنوز میام وبت !
و هنوز هم بخاطر این کارت عصبی هستم !
تو با این کارت دل خیلی ها رو شکستی؟
میدونی چند نفر تو این وب خاطره داشتن ؟
سال هم که عوض شده نمیخوای خودت و درست کنی و وب و پس بدی ؟
همه انسانیم ! تو هم انسانی ! پس عقلت میرسه که وب و پس بدی ! این وب مال تو نیست! تو با این کار داری بقیه رو ناراحت میکنی ! تو میخوای کافه پونی های قاتل فراموش شه ولی نمیشه
حتی اگه قراره باشه همه فراموشش کنن من فراموش نمیکنم !
این وب و یکی از دوستای با ارزشمون ساخته بود!
ولی یه روز برادر یکی از بچه ها زد وب و داغون کرد و نفهمید چیکار کرده ! با اون کارش زد همه رو بدبخت کرد !
بیچاره دوست ساکت من هیچی نگفت !
اونوقت شما به راحتی به وبلاگ نویسی ادامه میدین ؟
وبلاگ و داری و هیچکاری نمیکنی ؟
یا توش فعالیت کن یا وب و به دوستم پس بده !
شبا عذاب وجدان نمیگری ؟
فکر نمیکنی ممکنه نفرینت کنن؟
نمیترسی؟
شبا راحت میخوابی؟
یعنی تو اصلا به اینجا سر نمیزنی که جواب نظرات و بدی؟
حداقل بخون تا یکم دلت بسوزه !
........√Tila Dagger√........
سه شنبه 5 دی 1396 12:11 ب.ظ
خیلی نامردیاین وب دوستمهتو تو این وب هیچکاری نمیکنی نه پست میذاری نه هیچی ادرسش هم که نمیخوره به عکسپس وب رو به دوستم پس بده
........√Tila Dagger√........
چهارشنبه 15 آذر 1396 07:40 ب.ظ
تو.....یکی از بچه های نتی......
واسه اذیت کردن دوستماین کار و میکنی
وگرنه ادم سالم وقتی یه بار بهش حرف بزنی میفهمه
........Love oc........
دوشنبه 29 آبان 1396 03:50 ب.ظ
اگه وب و ندی
دعا میکنم بلایی سرت بیاد که از این کارت پشیمون بشی
........Love oc........
دوشنبه 29 آبان 1396 03:50 ب.ظ
لطفا وب و پس بده
محمدهادی
پنجشنبه 11 آبان 1396 06:49 ب.ظ
سلام.خوبید شما؟یه جوان 30ساله هستم چندین سال قصد دارم ازدواج کنم ولی بخاطر مشکلات مالی نمی توانم ازدواج کنم اگر امکانش هست به من کمک مالی کنید تا ازدواج کنم ممنون.شماره تماس 09033052928.
شماره عابربانک ملی(6037997213792667 )قربانی هستم.متشکرم.الله وکیلی اگر ناچار نبودم این پیام نمیدادم.
Cr♛AzY TOm♛BoY
پنجشنبه 11 آبان 1396 05:22 ب.ظ
چ بیشعورایی پیدا میشن-___-الان اینجوری زدی ی وبو با قلب یه ادم رواز بین بردی چی بهت رسید؟-________-
........√Tila Dagger√........
چهارشنبه 12 مهر 1396 02:13 ب.ظ
جواب هم بلد نیست بده
سه شنبه 4 مهر 1396 08:30 ب.ظ
اه اه چقدر خری


وب فلی رو پسسسسس بدهههههههههه

احمققققققققققققققق
........√Tila Dagger√........
دوشنبه 27 شهریور 1396 03:57 ب.ظ
ادرس وب فلی رو؟ بهت داده که
تو همون وب که بهش گفتی اینجایی؟
moonica
یکشنبه 19 شهریور 1396 08:23 ب.ظ
آه.....
دوباره این تو وب انگار که مال خودشه پست گذاشت..
هعی...
راستی تیلا آدرسو میدونی؟
........√Tila Dagger√........
پنجشنبه 16 شهریور 1396 11:04 ب.ظ
واقعا اینقدر نفهمید؟
........√Tila Dagger√........
پنجشنبه 16 شهریور 1396 11:03 ب.ظ
من الان این کارتونو همه حا پخش میکنم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر